درباره ما

دیجیتال مارکتینگ سئوسوین متشکل از تیم حرفه ای، باتجربه و آکادمیک در عرصه فضای مجازی است که عمده فعالیت هایش حول خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله طراحی سایت، سئو سایت و بهینه سازی وب سایت، بازاریابی شبکه های اجتماعی، راهکار های سازمانی تحت وب و برندسازی اینترنتی می باشد.

همکاران ما

رویای شما، خدمت ما است.

ما به سخت کوشی و فداکاری اعتقاد داریم.

شرکت سئوسوین پس از طی فراز و نشیب های بسیار متخصصین بیشتری را به منظور تکمیل تیم فنی خویش جذب کرده است. در تیم چند نفره سئوسوین تمام تخصص های لازم برای انجام یک کار ایده آل وجود دارد. بزرگترین سرمایه طراحی وب سایت سئوسوین نیروی انسانی متخصص، مجرب و با دانش آن است که می تواند اعتماد و رضایت مشتریان را جلب نماید. کافی است که ایده خود را به ما بگویید تا ما آن را به واقعیت تبدیل کنیم.

هدف سئوسوین

هدف سئوسوین رشد و ارتقای تجارت آنلاین و دیجیتال مارکتینگ در ایران به اندازه سهم خویش است. امیدواریم با کمک شما همراهان گرانقدر به این هدف دست یابیم.

چشم انداز سئوسوین

چشم انداز سئوسوین این است که در آینده ای نزدیک وقتی یک جوان ایرانی تصمیم گرفت یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کند، به مرجع کسب و کارهای اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ ایران یعنی آکادمی سئوسوین مراجعه کرده و با استفاده از آموزش های آن بدون هیچ مشکلی کسب و کار خود را راه اندازی کند.

ارزش های ما

ما همیشه و در همه حال با تمامی قوا سعی کرده ایم که بهترین آموزش ها و بهترین محتواها را برای کاربران خود ارائه دهیم، همچنین سعی کرده ایم تا به نظرات کاربران خویش احترام گذاشته و کیفیت محتواهای ارائه شده را حفظ کنیم.

معرفی سئوسوین

آکادمی سئوسوین مجموعه ای از آموزش های دیجیتال مارکتینگ مثل: آموزش های طراحی سایت، آموزش های سئو و بهینه سازی سایت، آموزش وردپرس، آموزش کار با افزونه های مختلف وردپرس، خدمات و مشاوره های دیجیتال مارکتینگ است که به راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما کمک می کند.

آیا می خواهید درباره خدمات ما بیشتر بدانید؟